49. Kachel

fajánsový kachel, modrobílá ruční malba, původ: Delft, Holandsko, 18. století
Šířka: 12,5 cm, výška: 12,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 01.03.2022 20:24 SEČ

Zbývá: 13d 9h 13m 15s

Vyvolávací cena: 700 Kč