6. Bankovky

Autor: Bedřich Dlouhý
(1932 Plzeň)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno, poslední majitelka získala přímo od autora, certifikát pravosti přiložen
Technika: koláž, datace: 1960
Šířka: 35 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 49 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 19.06.2019 19:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč