Ještěrka
Autor: Karel Zeman
(1949 Brno)
signováno a datováno vpravo dole rukou autora, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1973
Šířka: 31 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 36 x 44
Konec dražby: 05.02.2024 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč