Květiny ve váze
Autor: Rudolf Herold
(1875 Slaný - 1951 ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1948
Šířka: 98 cm, výška: 58 cm, rámování: 78 x 118 cm
Konec dražby: 05.02.2024 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč