Život je jen náhoda
Autor: Rudolf Koďousek
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 20 cm, výška: 17 cm, rámování: 26 x 29 cm
Konec dražby: 09.01.2024 21:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč