Dívka s knihou
Autor: Josef Hluchý
(1926 Týnec, Břeclav - 1999 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Materiál: tepaný kovový reliéf
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 45,5 x 30 cm
Konec dražby: 09.01.2024 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč