128. Portét dívky - XL Formát
Autor: ? Kalina
(? ?)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1982
Šířka: 80,5 cm, výška: 80,5 cm, rámování: 96 x 96
Konec dražby: 14.05.2024 20:42 SELČ
Zbývá: 4d 15h 2m 12s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč