Chalupy
Autor: Antonín Jirout
(1914 Slepotice, Pardubice - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1943
Šířka: 27,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 34 x 45,5 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč