Listnatý háj
Autor: Antonín Jirout
(1914 Slepotice, Pardubice - ?)
Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1945
Šířka: 28,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 61 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč