Kostelík
Autor: Antonín Jirout
(1914 Slepotice, Pardubice - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1947
Šířka: 24,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 34 x 43 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč