Vesnice
Autor: Antonín Jirout
(1914 Slepotice, Pardubice - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1947
Šířka: 52,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 58 x 75 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč