Lidé v přístavu
Autor: Otis Novák
(1906 - 1976)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 29,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 35 x 40
Konec dražby: 05.02.2024 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč