3. Břízy v lese

Autor: Jiří Karlinský
(1894 - 1971)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 42,5 x 52
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.03.2024 20:01 SEČ

Zbývá: 11d 8h 18m 25s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč