Skládka zakázaná
Autor: Marie Strahovská
signováno vlevo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: kvaš
Šířka: 66 cm, výška: 77,5 cm, rámování: 25 x 69,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2024 22:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč