Můstek ve Varvařově
Autor: Vladimír Hendrych
(1928 - 2018)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno. Pochází z autorovy pozůstalosti.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 49 cm, výška: 34 cm, rámování: 38 x 53,5
Konec dražby: 05.02.2024 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč