235. Milenci
Autor: Zdeněk Zálešák
(1936 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1958
Šířka: 51 cm, výška: 57,5 cm, rámování: 66 x 60
Konec dražby: 06.03.2024 21:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč