237. Žena v kroji
Autor: Luisa Černovická
(1903 Ořechov - 2008 Ronov)
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39,5 cm, výška: 56,5 cm, rámování: 65 x 48
Konec dražby: 06.03.2024 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč