Břízy
Autor: Jaromír Vrzal
(1921 Praha - 2001)
signováno vpravo dole, rámováno, z autorovy pozůstalosti
Technika: olej na sololitu
Šířka: 73,5 cm, výška: 66 cm, rámování: 76,5 x 83,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč