Břízy
Autor: Jaromír Vrzal
(1921 Praha - 2001)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, z autorovy pozůstalosti
Technika: olej na sololitu, datace: 1984
Šířka: 57 cm, výška: 58,5 cm, rámování: 60 x 59,5
Konec dražby: 05.02.2024 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč