60. Město na kopci - XL Formát
Autor: Louis Nilson
(1870 - 1963)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 92 cm, výška: 73 cm, rámování: 87 x 105,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:19 SELČ
Zbývá: 1d 16h 16m 42s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč