Modení akt dívky
Autor: Nikki Mckay
(? Velká Británie)
autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 45 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 64
Konec dražby: 05.02.2024 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč