Ležící žena - XL formát

Autor: Miroslav Hrdina
(1932 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, mírně krakelováno, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1968
Šířka: 101 cm, výška: 80 cm, rámování: 91 x 112 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.07.2020 21:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč