Abstrakce III.
Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)
signováno vpravo dole
Technika: perokresba
Šířka: 80 cm, výška: 120 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.04.2024 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč