319. Fialový akt
Autor: Z. Venderová
signováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 19 cm, výška: 26 cm, rámování: volná deska
Konec dražby: 06.03.2024 22:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč