320. Akt a zrcadlo
Autor: Z. Venderová
signováno vpravo dole
Technika: tempera
Šířka: 35 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 06.03.2024 22:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč