321. Kompozice
Autor: Z. Venderová
signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 23 cm, výška: 27 cm
Konec dražby: 06.03.2024 22:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč