Západ slunce
Autor: Carl Johan Sjöstrand
(1789 - 1857)
na revers autorského štítku, rámováno, přisouzeno autorovi
Technika: olej na plátně
Šířka: 94,5 cm, výška: 57,5 cm, rámování: 70 x 107
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč