Portrét starce s plnovousem

Autor: Jaromír Schoř
(1912 Tikovice - 1992 Brno)

olej na plátně fixováno na kartonu, signováno vpravo dole Schoř
Technika: olej na plátně
Šířka: 28 cm, výška: 19 cm, rámování: 19 x 28 cm

Konec dražby: 28.07.2019 13:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč