W. Möller - Jezero u hor
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1894
Šířka: 58 cm, výška: 44 cm, rámování: volné plátno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.01.2024 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč