203. Tři stromy u jezera

Autor: Josef - Jiří Kamenický (Lískovec)
(1910 Brno - 1974)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 15,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 26,5 x 24,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.03.2023 22:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč