Zimní chalupy

Autor: Josef - Jiří Kamenický (Lískovec)
(1910 Brno - 1974)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 57 cm, výška: 41 cm, rámování: 49 x 65 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč