Poklidná řeka
Autor: Anders Christian Lunde
(1809 Kodaň - 1886 Kodaň, Dánsko)
signováno vlevo dole, přisouzeno autorovi, reintoilováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 103 cm, výška: 67 cm, rámování: 83 x 119,5
Konec dražby: 30.01.2024 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč