Kleopatra
Autor: Jiří Vavřina
(1944 Pardubice)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na revers přípisu autora
Technika: akryl, materiál: karton, datace: 1968
Šířka: 60 cm, výška: 90 cm, rámování: 103,5 x 74 cm
Konec dražby: 05.02.2024 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč