15. Růže ve váze

Autor: Wilhelm Laznicka
(? 19. století)

signováno vlevo dole, rámováno v oválném rámu s řezbou
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 19. století
Šířka: 25,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 43,5 x 38,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:07 SEČ

Zbývá: 5d 3h 48m 2s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč