13. Velké možnosti

Autor: Kája Saudek
(1935 Praha - 2015 Praha)

originální přání autora s osobním věnováním poslední majitelce, paspartováno, zaskleno, certifikát pravosti přiložen
Technika: kombinovaná technika, datace: 1989
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 52 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 02.03.2020 19:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč