Vodojem

Autor: Josef Jůzl

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 50,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 46,5 x 52,5

Konec dražby: 21.01.2021 21:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč