202. Vodojem
Autor: Josef Jůzl
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 50,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 46,5 x 52,5
Konec dražby: 21.01.2021 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč