Akt sedící ženy

Autor: Josef Jůzl

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: kresba na kartonu, datace: 1990
Šířka: 28 cm, výška: 37 cm, rámování: 52 x 40 cm

Konec dražby: 09.12.2020 22:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč