Akt

Autor: Josef Jůzl

signováno a datováno vlevo dole, na rámu oděrky
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1999
Šířka: 40 cm, výška: 59 cm, rámování: 64 x 45 cm

Konec dražby: 09.12.2020 22:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč