Akt ležící
Autor: Josef Jůzl
signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 39 cm, rámování: 41 x 31
Konec dražby: 14.04.2024 17:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč