Akos Sollar - Surrealistické zátiší
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 45 cm, rámování: 58 x 50,5
Konec dražby: 13.09.2023 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč