10. Březový háj

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno v původním rámu
Technika: olej na kartonu, datace: 1929
Šířka: 29,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 46 x 46 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:06 SEČ

Zbývá: 16d 16h 39m 51s

Vyvolávací cena: 2 400 Kč