Les
Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)
signováno vlevo dole, rámováno, deska vyboulená
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 41,5 x 48
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 16.08.2023 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč