13. Šeříky ve váze - XL formát

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 90 cm, rámování: 112 x 112 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.12.2022 20:08 SEČ

Zbývá: 16d 16h 12m 33s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč