15. Ratibořice u České Skalice

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signatura vlevo dole, na reverzu autorský přípis, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1923
Šířka: 23 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 36,5 x 41,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.12.2022 20:09 SEČ

Zbývá: 16d 16h 29m 52s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč