Řeka v údolí
Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 18 cm, rámování: 33 x 41 cm
Konec dražby: 07.11.2023 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč