Zimní potok - L Formát

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

Signováno vlevo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. Certifikát pravosti přiložen.
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 100 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč