25. Zima

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 46 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 20:16 SEČ

Zbývá: 15d 16h 39m 45s

Vyvolávací cena: 2 400 Kč