26. Zimní vesnice

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signováno vpravo dole, certifikát pravosti přiložen. Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 85 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 08.11.2021 20:14 SEČ

Zbývá: 11d 3h 8m 48s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč