Pozdní léto - XL Formát

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

Signováno vlevo dole, konzultováno a potvrzeno Mgr. PhDr. Michaelem Zachařem. rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 90 cm, rámování: 100 x 112 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč