3. Břízky

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 75 cm, výška: 61,5 cm, rámování: 75 x 90 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:01 SEČ

Zbývá: 7d 5h 26m 5s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč